Agencja Żeglarska Na Wiatr

Agencja Żeglarska Na Wiatr
Nazwa Firmy: Agencja Żeglarska Na Wiatr
Województwo:
Długi Opis Firmy:

Agencja Żeglarska Na Wiatr to firma, która powstała z pasji do żeglarstwa i na rynku jest już od ponad dziesięciu lat. Tworzy ją zespół osób młodych, ale jednocześnie bardzo doświadczonych, lubiących swoją pracę, wkładających w nią całe swoje serce, ponieważ ich praca to ich pasja.

Specjalizujemy się w organizacji imprez integracyjnych dla firm na wodzie. W naszej ofercie znaleźć można nie tylko regaty firmowe, ale również pełen przekrój atrakcji motorowodnych. Każda z nich łączy ze sobą doskonałą rozrywkę na wysokim poziomie, profesjonalne działania integracyjne jak i elementy typowo wypoczynkowe i rekreacyjne.

Prowadzimy także szkolenia żeglarskie i motorowodne, dzięki którym nasi kursanci nie tylko szybko zdobywają konkretne umiejętności, ale przede wszystkim stają się prawdziwymi pasjonatami żeglarstwa.

Jesteśmy również organizatorami półkolonii żeglarskich, gdzie naszą pasją pragniemy zarazić nawet najmłodszych. Nasze półkolonie pełne są ciekawie przekazanej wiedzy z zakresu żeglarstwa jak i samej nauki pływania na łódkach oraz masy innych atrakcji. Z nami każdy dzień jest inny, jeszcze bardziej ciekawy i nigdy nie ma czasu na nudę.

Zajmujemy się także prowadzeniem stacjonarnych wypożyczalni sprzętu wodnego zlokalizowanych na terenie Olsztyna, Iławy oraz jeziora Wulpińskiego.

Na Wiatr to profesjonalna agencja żeglarska, dbająca o najmniejszy szczegół zapewniając najwyższy standard bezpieczeństwa, przy najwyższej dawce świetnej zabawy. Nasze indywidualne podejście, profesjonalizm, zaangażowanie i przede wszystkim niezawodność pozwoliło zdobyć nam zaufanie Klientów. Z każdym dniem zakres naszych działań się powiększa. Wciąż się rozwijamy, doskonalimy samych siebie, szukamy nowych rozwiązań i możliwości, po to żeby sprostać wymaganiom naszych Klientów.

Zachęcamy do odwiedzenia nas na naszej stronie www.na-wiatr.pl, oraz do kontaktu z nami pod numerem 609070517.

Strona Firmowa: https://www.na-wiatr.pl/
Telefon: 609070517
Miasto: Olsztyn
Ulica: Aleja Wojska Polskiego

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Nazwa Firmy:Agencja Żeglarska Na Wiatr