Ekowiert studnie głębinowe

Ekowiert studnie głębinowe
Nazwa Firmy: Ekowiert studnie głębinowe
Województwo:
Długi Opis Firmy:

Ekowiert studnie głębinowe to profesjonalna firma zajmująca się wykonywaniem odwiertów głębinowych w każdym terenie. Nie stanowi dla nas problemu przewiercenie się nawet przez najtwardsze pokłady skalne, niezależnie od pory roku, metodą tradycyjną na płuczkę wodną jak również za pomocą młotka dolnego na sprężone powietrze udarowo-obrotowo. Działamy na terenie województwa podkarpackiego i małopolskiego.

Dlaczego My?

Wybierając ofertę naszej firmy zapewniamy Państwu profesjonalizm w realizacji, solidność, staranność i wysoka kultura pracy. Nasza wykwalifikowana kadra posiada wieloletnie doświadczenie w odwiertach studni głębinowych. Dla Ekowiert zadowolenie Klienta jest priorytetem, dlatego każde zlecenie traktujemy indywidualnie, jesteśmy otwarci na formę i warunki realizacji.

Naszą firmę cechuje przede wszystkim profesjonalizm, solidność, staranność i wysoka kultura pracy. Nasza wykwalifikowana kadra posiada wieloletnie doświadczenie w odwiertach studni głębinowych.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą, a w przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji. Pełną ofertę znajdą Państwo tutaj.

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą lub mają jakiekolwiek pytania dotyczące oferty, wyceny, to zachęcamy do kontaktu lub bezpośrednio do rozmowy telefonicznej: +48 790 640 166.

Strona Firmowa: studnie Jasło
Telefon: +48 790 640 166
ZIP Code: 38-204
Miasto: Tarnowiec
Ulica: Łajsce 176
NIP: 6851656809

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Nazwa Firmy:Ekowiert studnie głębinowe